Сота
Медок Зарплата
Zillya
M.E.DOC
Eset

Веб сервіс "СОТА"

"СОТА" сервіс який призначений як для юридичних, так і фізичних осіб з різними видами оподаткування.
"СОТА" дає можливість відправити електронну звітність в:
  • Міністерство доходів і зборів України;
  • Пенсійний фонд України;
  • Державна служба статистики України;
  • Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
  • У веб-сервісі «СОТА» реалізована повнофункціональна можливість роботи з казначейськими формами для бюджетних організацій, за аналогією з можливостями модуля «Звітність» програми «M.E.Doc».
В "СОТА" міститься понад 1300 форм звітності, відповідним затвердженим контролюючими органами специфікаціям і автоматично оновлюються відповідно до законодавства. Звіти можна не тільки створювати в "СОТА" але і імпортувати з різних бухгалтерських програм. Всі звіти можна роздрукувати з відповідними квитанціями або зберегти у форматі PDF.
 
Подання звітності через Інтернет у веб-сервісі «СОТА» - це дуже зручно, швидко і надійно.

Доступ до онлайн-сервісу "СОТА" юридичній особі, яка не є платником ПДВ, на рік (Модуль "Звітність") 1000.00 (грн / рік)
Доступ до онлайн-сервісу "СОТА" юридичній особі, яка перебуває на загальній системі оподаткування, на рік (Модуль "Звітність") 1700.00 (грн / шт)

З веб-сервісу «СОТА» можна формувати і відправляти звітність до Державної казначейської служби України (Звітність, розділ Державна казначейська служба).
 
Дану звітність умовно можна розділити на три групи:
 
- Фінансова звітність та бюджетна звітність. Подається розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів органам Державної казначейської служби України.
 
- Первинні документи - для відображення господарських операцій в бюджетних організаціях;
 
- Бюджетування - документи, які використовуються в процесі складання і виконання державного та місцевих бюджетів розпорядниками бюджетних коштів.
 
Крім цього реалізована можливість подачі звітності в головну вищестоящу організацію або міністерство для подальшої консолідації та подачі в Державну казначейську службу, а також в ДКСУ.
 
На додаток доступна опція вивантаження звітів в форматі dbf для подачі в ДКСУ та Еdata.
 
Ці функції відображені в розділах звітності: Міністерство соціальної політики, МОЗ України, Національна академія аграрних наук, Міністерство культури, Держводагенства, ДФС (бюджет).
 
Таким чином, в веб-сервісі «СОТА» реалізована, як казначейська звітність в ДКСУ, так і проектна звітність в головну організацію і міністерства.